Montáž zabezpečovací systém Ostrava

Zabezpečovací systémy unikátní řešení zabezpečení objektu

Od počátku se zaměřujeme na zdokonalování montáže zabezpečovacích systémů a využíváme naše nabyté zkušenosti k instalaci všech prvků tak, aby poskytovaly maximální zabezpečení vašeho bytu, rodinného domu, skladových prostor, restaurací, kasín apod.

ODBORNÝ SERVIS A KONZULTACE ZDARMA
190-350 Kč bez DPH / hodina
 • Individuální řešení

  Nelze zajistit maximální zabezpečení bez toho, aniž by se neprovedla důkladná analýza objektu. Hodně se ptáme a zkoumáme okolí. Jen tak můžeme zhotovit bezpečnostní sytém, který je přesně určen vašim potřebám.

 • Zkušenosti a certifikace

  Zabezpečovací systémy jsme instalovali do mnoha kasín např. Kajot, ale také jsme maximálně zabezpečili rodinné domky nebo bytová družstva. Náš tým je pravidelně školen v moderních postupech zabezpečení jakéhokoliv objektu.

 • Servis a podpora

  Klademe důraz na nadstandardní servis po každé realizaci montáže bezpečnostního systému. Nabízíme napojení na tzv. Pult centrální ochrany, kdy systém při výpadku nebo vniknutí, automaticky kontaktuje bezpečnostní službu.

 • Inovace postupů

  Metody zabezpečení objektu jdou kupředu a my společně s nimi. U naši práce se držíme lety prověřených pravidel, ale obohacujeme je o nové postupy, jenž nám umožňuje naše nová technologie.

Proč si nás vybrat?

Funkce systému

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby
Zpět na služby