Nonstop elektro servis

Servis 24/7 ELEKTRIKÁŘI KDYKOLIV NA ZAVOLANOU

Náš tým elektrikářů je neustále k dispozici, připravený Vám s čímkoliv pomoct i v době, kdy jsou ostatní dodavatelé už nedostupní. Vyšleme k Vám specialistu, který vyřeší daný problém v co nejkratším čase, v kteroukoliv denní hodinu.

TENTO SERVIS PLATÍ PRO OSTRAVU A OKOLÍ
160-300 Kč bez DPH / hodina
 • ODBORNÍK NA DANÝ PROBLÉM

  Máme zkušený tým, který denně řeší běžné i velmi složité problémy. Zavoláte nebo nám pošlete mail se závadou a my k vám pošleme odborníka s konkrétní specializací na daný problém. Tím garantujeme rychlé a odborné vyřízení opravy.

 • Rychle, ale poctivě!

  Pracujeme rychle a efektivně, proto s námi ušetříte peníze i drahocený čas. Neúčtujeme si závratné hodinové sumy jako ostatní. Tak jako stovky našich spokojených klientů neztrácejte čas a využijte našich služeb i Vy!

 • pravidelný servis

  Potřebujete pravidelný servis, zálohy serveru či dohled nad správným chodem kamerových systémů? Máte možnost objednat si permanentní servis a starosti vám odpadnou. Vyskytne-li se nějaký problém náš technik vás kontaktuje a ihned daný problém vyřeší.

 • Konzultace & poradenství

  Nabízíme vám konzultace a poradenství v olbasti elektro a zabezpečovacích systémů. Nevíte-li si rady s výběrem toho správného řešení nebo chete něco opravit svépomocí, pište na náš mail a my vám pomůžeme. Jsme rádi když můžeme naše letité zkušenosti zužitkovat a poradit vám.

Proč si nás vybrat?

Funkce systému

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby