Montáž hromosvodu

Montáž hromosvodů AKTIVNÍ OCHRANA PROTI BLESKŮM

Chraňte své obydlí proti úderu blesku a nechte si nainstalovat hromosvod z materiálu odolného proti korozním vlivům okolního prostředí. Provádíme montáže i porevizní opravy hromosvodů na rodinných domech i jiných objektech.

CHRAŇTE VÁŠ OBJEKT PROTI BLESKŮM
160-300 Kč bez DPH / hodina
 • Aktivní bleskosvody

  Nabízíme instalacfi moderních aktivních hromosvodů. Před úderem blesku vyšle hromosvod sérii impulzů, které svedou blesk směrem do země. Chrání tak váš dům proti možnému poškození, protože blesk do aktivího hromosvodu fyzicky neudeří.

 • Žádné přebytečné vedení

  Pokud dbáte na vzhled vašeho objektu. pak je pro vás aktivní hromosvod to pravé řešení. Odpadá instalace nevzhledného složitého drátového vedení. Toto řešení vám celkově ušetří pozdější náklady a vyznačuje se také vysokou spolehlivostí. Mějte i Vy aktivní ochranu proti bleskům na svém objektu.

Proč si nás vybrat?

Funkce systému

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby