Montáž kamerové systémy Ostrava

KAMEROVÉ SYSTÉMY individuální řešení od profesionálů

Plánujete zabezpečit váš obchod, firmu, sklad, byt či dům? Přicházíme s kreativním řešením kamerového systému. Každá realizace je jedinečná. Záleží jakou kvalitu obrazu chcete mít, kolik chcete investovat do zařízení a zda-li vyhoví vašim potřebám.

NECHTE SI NAINSTALOVAT KAMEROVÝ SYSTÉM
160-300 Kč bez DPH / hodina
 • Profi řešení za pár kaček

  Kamerový systém s kompletní instalací můžete mít již za “pár kaček”. V poslední době zavádíme expresní montáže kamerových systémů. Doporučíme nejvhodnější řešení a díky zavedenému know-how namontujeme bezpečnostní kamerový systém do 24 hodin.

 • Analyzujeme a ptáme se

  Nemontujeme kamerové systémy jen tak "hala bala". Vždy si objekt důkladně prohlédnéme, ptáme se na spoustu věcí, které souvisejí s provozem objektu, ale i jakou částku chcete do kamerových systémů investovat. Montáž provádíme v maximální kvalitě s důrazem na okolní prostředí.

 • Profesionální servis

  Náš servis v oblasti kamerových systémů využívají zejména kasína a herny, kde je nutné, aby vše fungovalo na 100%. Dohlížíme na plynulé ukládání a spolehlivost záznamu a na případné opravy zařízení. Náš servis je pro všechny, kteří nechtějí nic ponechat náhodě.

 • Montáž kamerové systémy Ostrava
 • sledování záznamu

  Záznam můžete sledovat odkudkoliv z vašeho chytrého telefonu, tabletu nebo v počítači. Jednoduše můžete sledovat živý přenos nebo vzádleně ovládat jednotlivé kamery. Vše vám nastavíme a na místě předvedeme!

Proč si nás vybrat?

Funkce systému

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby