Elektroinstalace Ostrava

Elektroinstalace Profesionální řešení opravdu pro každého

Na základě vašich požadavků příjdeme s více možnostmi realizace projektu, od ekonomické verze až po ultimátní řešení pro náročné klienty, kteří vžadují jen to nejlepší. Zakládáme si na tom, abychom u každé realizace předčili veškerá Vaše očekávání.

ELEKTROINSTALACE PROVĚŘENÉ 100-mi KLIENTŮ
160-300 Kč bez DPH / hodina
 • Elektroinstalace na klíč

  Nabízíme vám vypracování návrhu, včetně projektové dokumentace (tzn. rozmístění kabeláže a prvků s ohledem na umístění okolních zařízení, rozmístění počítačové sítě, apod.), následnou montáž, odbornou revizi i servis 24/7. Poskytujeme i zednické a instalatérské služby!

 • Silnoproud & slaboproud

  Nabízíme široké spektrum služeb pro domácnosti, které vyžadují především kvalitní zpracování za dobré ceny, ale také nadstandardní elektroinstalace pro bytová družstva a společnosti, kde se klade důraz na vysokou rychlost a flexibilní přístup.

 • Datové sítě & internet

  Navrhneme optimální a nejefektivnější řešení datové sítě. Natáhneme datové kabely, zprovozníme lokální síť a internet. Nabízíme také poradenství ohledně maximálního využití potenciálu lokální sítě (sdílení dat, ukládání dat na server či multimediální ovládání, apod.)

 • Komplexní rekonstrukce

  Díky spolupráci námi ověřených zedníků, malířů a instalatérů, vám zajistíme výhodné kompletní služby. Mimo jiné bouráme zdi, malujeme, instalujeme vodovodní potrubí, sádrujeme a mnoho dalšího a to vše "pod jednou střechou"

Proč si nás vybrat? Cenové varianty Spokojení klienti

Proč si nás vybrat

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Cenové varianty

Spokojení klienti

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby