Montáž a oprava domácí telefony Ostrava

Dorozumívací systémy nová generace domácích telefonů

Dbáme na to aby byl nainstalovaný systém komplexní a vysoce intuitivní, Jedním tlačítkem můžete ovládat vchodové dveře přímo z bytu nebo bránu u vašeho domu. S našimi nejnovějšími dorozumívacími systémy máte možnost i přenosu obrazu.

REALIZUJEME VÁŠ DOROZUMÍVACÍ SYSTÉM
190-350 Kč bez DPH / hodina
 • Domovní telefony pro byty

  Instalujeme domovní telefony pro mnoho bytových domů po celé ČR zejména v Moravskoslezském kraji. Zvonková tabla, domovní telefony, elektronické zámky u dveří ovládané přes dorozumívací systém a podobně, to je naše každodenní práce a jsme v tom dobří!

 • Řešení pro rodinné domy

  Namontujeme do Vašeho domku dorozumívací systém se kterým si můžete společně volat mezi patry, odemknout vchod nebo mluvit s osobou stojící u vrat. S námi máte neomezené možnosti jak přizpůsobit dorozumívací systém tak, aby splňoval potřeby vaši domácnosti.

 • Montáž a oprava domácí telefony Ostrava
 • Přístupový systém

  Přísupový sysém je vhodný zejména pro bytové domy, kde se pomocí čipu nebo kodu dostane nájemník přes vstupní dveře. Hodí se také do každého objektu od rodinných domů po kancelářské prostory. Instalujeme téměř všechny typy přístupových systému na otisky prstu, čipy, kódy, apod...

 • 24/7 záruční servis

  Na všechny realizované dorozumívací systémy nabízíme 24/7 záruční servis, protože věříme, že kvalitní služby si zaslouží bezkonkurenční servis. Nefunguje zvnonkové tablo nebo domácí telefon? Zavoltejte, my to opravíme. Téměř všechny závady řešíme na počkání!

 • Montáž a oprava domácí telefony Ostrava

Proč si nás vybrat?

Funkce systému

 • Stále inovujeme své postupy
  Každý člen našeho týmu má minimálně 5 let zkušeností a neustále se vzdělává v novinkách a trendech v oboru elektro.
 • Šetříme váš čas i peníze
  Díky promyšleným postupům a efektivní práci šetříme váš čas a navíc nemusíte vynakládat přebytečné náklady na realizaci elektroinstalace. S námi to jde rychle a bez starostí.
 • Vždy něco navíc
  K našim službám nabízíme vždy něco navíc. Například servis 24/7 na stanovenou dobu po zhotovení projetku. Snažíme se také poskytovat ucelené a hodnotné rady jak maximálně využít potenciál vaší elektroinstalace.
 • S námi to jde bez starostí
  Společně probereme a prokonzultujeme vaše požadavky a poté přebíráme veškerou zodpovědnost za včasné a kvalitní zhotovení projektu my. O jakékoliv změně nebo novém nápadu z naší strany vás hned informujeme.

Budme rádi když nás kontaktujete na infolinku +420 603 505 003 nebo nám napíšete na info@gelektrosys.cz

Zpět na služby